کروزه کوارتز

Quartz crucible

کروزه کوارتز

کروزه کوارتز یا بوته های شیشه ای کوارتز شفاف برای کاربردهای تحلیلی که نیاز به خاکستر شدن نمونه ها دارند ، مفید هستند. کروزه کوارتز می تواند در دمای عملیاتی 1050 درجه سانتیگراد مقاومت کند. درب های مخصوص بوته های شیشه ای کوارتز  یا کروزه های کوارتز شفاف می توانند در دمای عملیاتی 1050 درجه سانتیگراد مقاومت کنند.

مواد کوارتز انبساط کم ، ثبات ابعادی و مقاومت در برابر شوک حرارتی را ارائه می دهد. می تواند در دمای عملیاتی 1050 درجه سانتیگراد (1922 درجه فارنهایت) مقاومت کند.مواد کوارتز خلوص نمونه را برای تجزیه و تحلیل بیشتر تضمین می کند.

یک منبع آزمایشگاهی که ممکن است خیلی مورد توجه قرار نگیرد ، با این وجود کروزه مناسب می تواند فرایندهای شما را تقویت کند. به عنوان مثال ، بوته های کوارتز شیشه ای شفاف برای خاکستر شدن (تعیین مقدار خاکستر) نمونه ها بسیار عالی هستند.

مزایای پیشنهادات کروزه کوارتز شامل: انبساط کم پایداری عالی مقاومت در برابر شوک حرارتی، آنها تا دمای 1922 درجه فارنهایت (1050 درجه سانتیگراد) مقاومت می کنند. از آنها برای داشتن ترکیبات شیمیایی در این دمای بالا استفاده کنید.

مواد قابل شستشو که اغلب در خاکستر و سایر کاربردهای شیمیایی استفاده می شوند ، ممکن است بقایای آنها در پایین تهنشین باشد. بوته های خود را تمیز و بدون آلودگی نگه دارید. در حالی که فلزات مختلف به سطوح مختلف نگهداری احتیاج دارند ، بوته های بتونی استفاده شده در کاربردهای بیوشیمیایی یا دارویی ممکن است از محلول های تمیز کننده سولفوریک-نیترات بهره مند شوند. بوته های کوارتز شیشه ای شفاف و بوته های انتخابی کامل ما را ببینید.

کاربردهای استفاده بوته چینی یا کروزه کوارتز:


فلزات گرانبها و تصفیه آلیاژهای خاص

تشدید پودر فسفر / فلورسنت در صنعت لامپ

کلسیون آلومینا

کاربردهای مختلف در صنایع شیمیایی

مصارف آزمایشگاهی

کاربردهای مختلف در صنایع شیمیایی ، مانند تولید نادر
بوته های کوارتز ذوب شده ایران کوارتز بسته به نیاز و کاربرد هر مشتری در طیف گسترده ای از ترکیبات ، طرح ها و پوشش ها ارائه می شوند. بوته های ما می توانند نیازهای خلوص سختگیرانه صنعت هر مشتری را برآورده کنند و قادر به رفع مشکلات خاص ریزآلودگی و همچنین نیازهای فرایند رشد مربوط به عملکرد ، توان عملیاتی و طول عمر برای بهینه سازی هزینه مالکیت هستند.

بوته های کوارتز در ایران کوارتز

ما در ایران کوارتز میتوانیم تمام بوته های کوارتز را با تکنولوژی روز بسازیم ، بوته های کوارتز  بدون درب ، با دسته ، بوته های کوارتز در ابعاد مختلف و عمق های دلخواه  برای استفاده در کوره های آزمایشگاهی و صنعتی و….

محصولات دیگر

QUARTZ Tube

quartz tube every size and thickness

لوله کوارتز

لوله های کوارتز در همه ی ابعاد و ضخامت ها
کلیک کنید

QUARTZ FLASK

made quartz flask in from one opening to several openings

بالن کوارتز

ساخت بالن های کوارتز چند دهانه و تک دهانه با رداژ های با کیفیت
کلیک کنید

QUARTZreactor

quartz reactor made different crust

راکتور کوارتز

ساخت انواع راکتور با جداره های مختلف
کلیک کنید

GASKET MICA GLASS

gasket-mica-glass yarway for steam boiler

گسکت میکا شیشه

ساخت سایت گلس yarway جهت استفاده در دیگ های بخار
کلیک کنید

© تمامی حقوق  مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی ایران کوارتز میباشد.