لوله کوارتز با خلوص بسیار بالا و بهترین عبور دهنده نور و بهترین عایق حرارت

ما لوله های کوارتز را برای انواع مصارف  مختلف به فروش میرسانم از جمله صنایع حرارتی ، صنایع تصفیه آب ، پتروشیمی، توربین و نور و غیره کوارتزهای ما بهترین متریال و بالاترین گرید را در بازار دارد و همچنین ما لوله های کوارتز مات نیز داریم که اغلب در صنایع حرارتی مورد استفاده میشود.

لوله هایی در انبار خود داریم برای استفاده کوره های خلا که معمولا در سایز های بسیار بزرگ تولید میشوند شما عزیزان میتوانید آنها را از ما تهیه کنید.

لوله های کوارتز ما fused quartz

ما تمامی لوله های کوارتز خود را با بالاترین کیفیت از معتبر ترین شرکت های اروپایی و آسیایی خریداری میکنیم و تمامی آنها دارای مشخصات فنی هستند.

در مشخصات فنی ضریب انبساط حرارتی و شوک حرارتی و ضریب دی الکتریک ونوشته شده است تا شما عزیزان ا برای مصرف که میخواهید با لوله ی کوارتز انجام دهید اشنا کند .

لوله کوارتز برای مصارف مختلفی استفاده میشود از جمله مصارف گندزدایی ،لیزر ، وکیوم یا خلا ، کوره های حرارتی ، عینک های کوره و

شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

خرید لوله سایز بزرگ به همراه تخفیف های شگفت انگیز

شما عزیزان با خرید لوله  کوارتز در سایز های بسیار بزرگ از 100mm تا 140mm از تخفیف های ویزه ای میتوانید استاده کنید که همچنین به علاوه این تخفیفات لوله های فوق را به قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر فروشندگان این محصولات میتوانید تهیه کنید.فقط کافی است شما عزیزان از تمامی مراکزی که لوله های کوارتز در این ابعاد را به فروش میرسانند استعلام قیمت کنید و بعد با کارشناسان ما تماس بگیرید و با گفتن سایز لوله خود بالای 100mm  با یادآوری تخفیف  قیمت را از کارشناسان ما گرفته با خیال راحت از کیفیت محصول فرآیند خرید خود را تکمیل کنید .

ملاقات با ما

برای تشریف فرمایی حضوری لطفا از قبل هماهنگی کنید.

تهران ، شهریار شهرک صنعتی گلگون بلوار اصلی جنوبی

تماس با ما

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

02165293690 09126627029 09124223492

ارتباط با ما

برای فرستادن نقشه ها و یا هرگونه ارسال فاکتور یا توضیحات میتوانید به ادرس زیر ایمیل کنید یا واتس اپ کنید.