لوله کوارتز با در صد خلوص 99/9999 درصد

یکی از جذاب ترین ویژگی های لوله کوارتز ضریب انبساط حرارتی بسیار کم آن (CTE) است. مقدار CTE متوسط برای شیشه کوارتز در حدود 5-7 / 5.0- درجه سانتیگراد بسیار بار کمتر از سایر مواد معمول است.

برای چشم انداز این موضوع ، تصور کنید که 1 3 بلوک از جنس استنلس استیل ، شیشه بورسیلیکات و مواد کوارتز در کوره قرار داده شده و 500 درجه سانتیگراد گرم می شوند. حجم بلوک استیل ضدزنگ بیش از 28 لیتر و بلوک بورسیلیکات 5 لیتر افزایش می یابد.

بلوک کوارتز کمتر از یک لیتر گسترش می یابد.

چنین انبساط کم باعث مقاومت در برابر شوک حرارتی بسیار شدید می شود.

می توان ذرات نازک شیشه کوارتز را از بیش از 1000 درجه سانتیگراد فرو برد و بعد ریختن آب سرد مقاومت آنها را تست کرد.

بااین حال ، این مهم است که درک کنیم که مقاومت در برابر شوک حرارتی به عواملی غیر از CTE مانند شرایط سطح (که قدرت را تعریف می کند) و هندسه بستگی دارد.

لوله کوارتز

شیشه گری ایران کوارتز

شما عزیزان همچنین برای آشنایی با شیشه گری بر روی لوله های کوارتز میتواند بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید وبه صفحه ی مورد نظر هدایت شوید.

لوله های کوارتز ما fused quartz

ما تمامی لوله های کوارتز خود را با بالاترین کیفیت از معتبر ترین شرکت های اروپایی و آسیایی خریداری میکنیم و تمامی آنها دارای مشخصات فنی هستند.

در مشخصات فنی ضریب انبساط حرارتی و شوک حرارتی و ضریب دی الکتریک ونوشته شده است تا شما عزیزان ا برای مصرف که میخواهید با لوله ی کوارتز انجام دهید اشنا کند .

لوله کوارتز برای مصارف مختلفی استفاده میشود از جمله مصارف گندزدایی ،لیزر ، وکیوم یا خلا ، کوره های حرارتی ، عینک های کوره و

شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

quartz tube
لوله کوارتز

خرید لوله سایز بزرگ به همراه تخفیف های شگفت انگیز

شما عزیزان با خرید لوله  کوارتز در سایز های بسیار بزرگ از 100mm تا 140mm از تخفیف های ویزه ای میتوانید استاده کنید که همچنین به علاوه این تخفیفات لوله های فوق را به قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر فروشندگان این محصولات میتوانید تهیه کنید.فقط کافی است شما عزیزان از تمامی مراکزی که لوله های کوارتز در این ابعاد را به فروش میرسانند استعلام قیمت کنید و بعد با کارشناسان ما تماس بگیرید و با گفتن سایز لوله خود بالای 100mm  با یادآوری تخفیف  قیمت را از کارشناسان ما گرفته با خیال راحت از کیفیت محصول فرآیند خرید خود را تکمیل کنید .

با ما در ارتباط باشید
  • تهران شهریار شهرک صنعتی گلگون
    انبار وکارگاه : شهرک صنعتی صفادشت
  • www.iranquartz2017@gmail.com
  • 02165293690
  • 09126627029-09124223492
Open chat