شیشه گری بر روی کوارتز

شیشه گری کوارتز => شما حتما نیاز دارین بعد از اینکه لوله های کوارتز یا صفحات کوارتز را خریداری کردند به علت فرم خام انها ، انها را سفارشی سازی کنید ته آنها را ببندید یا انها را برش دهید یا به صورت پیشرفته رکتور بسازین یا انها را جوش بدهید ما سعی کردیم در ایران  کوارتز تمام خدمات برای سفارشی سازی را شما و ساخت نقشه هایی  که شما تعبیه کردین را در این مرکز محقق کنید .

ایران کوارتز

فعالیت‌هایی شیشه گری ما

(شیشه گری کوارتز) شیشه کوارتز دارای تحمل حرارتی بسیار بالاست،برای فرم دهی به شیشه کوارتز باید حتما حرارتی بالای نقطه ذوب به شیشه بدهیم تا بتوانیم به آن فرم دهیم پس کاربر روی این شیشه بسیار سخت است .

ما با تجهیزاتی که داریم میتوانیم لوله و صفحه های کوارتز را در توان خود  بسازیم.کار های شیشه گری کوارتز که ما میتوانیم انجام دهیم انواع جوش ، بستن انتهای لوله ها، ساخت انواع سربند برای کوره های تیوبی برای خلا وفشار ، ساخت انواع رداژ و ساب زدن آنها ، ساخت قطعات برای دستگاه های مختلف …

دیگر خدمات

 علاوه بر شیشه گری کوارتز ما میتوانیم سوراخ کاری و برش کاری بر روی صفحات یا لوله‌های با اندازه های شما یا مطابق استاندارد قطعات میتوانینم انجام دهیم. بعد از برشکاری یا سوراخ کاری قطعه مورد نظر نیاز به پولیش کاری دارد ما میتوانیم پولیش بعد از برش یا سوراخ کاری را انجام دهیم .

همچنین شما عزیزان اگر قطعه ایی دارید که بعد از استفاده یا به طور سهوی شکسته شد و یا دیگر قابل استفاده نیست نگران نباشید ما میتوانیم آنها را به صورتی که دوباره قابل استفاده باشند برای شما عزیزان بسازیم.

شیشه گری

ملاقات با ما

برای تشریف فرمایی حضوری لطفا از قبل هماهنگی کنید.

تهران ، شهریار شهرک صنعتی گلگون بلوار اصلی جنوبی


تماس با ما

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۶۵۲۹۳۶۹۰
۰۹۱۲۴۲۲۳۴۹۲
۰۹۱۲۶۶۲۷۰۲۹

ارتباط با ما

برای فرستادن نقشه ها و یا هرگونه ارسال فاکتور یا توضیحات میتوانید به ادرس زیر ایمیل کنید یا واتس اپ کنید.


اینجا کلیک کنید