شیشه سایت گلاس

شیشه های سایت گلاس معمولا در صنعت به عنوان قطعه ایی که امکان بازدید درون محفظه یا بررسی فرایند درون مخزن را فراهم میکنندد استفاده میشوند . شیشه های سایت گلاس انواع مختلفی دارند که در بخش های مختلف صنعت استفاده میشوند بهترین نوع آنها شیشه های کوارتز هستند که تحمل بالایی در برابر حرارت و خورندگی دارند.

سایت گلاس
گیج دیگ بخار
شیشه سایت گلاس کوارتز

از نظر فنی این شیشه ها مقاوم در برابر حرارت تا دمای 1100 درجه سانتی گراد هستند و همچنین میتوانند در برابر شوک حرارتی بسیار عالی عمل کنند در صورتی که دگر شیشه ها این توانایی را ندارند .

شیشه کوارتز در دو حالت لوله و صحه به عنوان سایت گلاس استفاده میشوند که بیشترین کاربرد آن در بخش صنعت توربین سازی می باشد .

شیشه های کوارتز همچنین توانایی عبور انواع طیف های نوری را از درون خود دارند که این یک قابلیت بسیار منحصر به فرد است که وجه تمایز این شیشه نسبت به دیگر شیشه هاست.

شیشه کوارتز
سایت گلس

فروش شیشه سایت گلاس

ابزار مشاهدات صنعتی با خودا صنعت تغییر کرده است. از نظر ساختاری پیچیده تر از دستگاه اندازه گیری آب ، شیشه دید معاصر – که پنجره دید یا بندر دید نیز نامیده می شود .

 را می توان در مخزن رسانه در کارخانه های شیمیایی و سایر تنظیمات صنعتی ، از جمله کارخانه های دارویی ، غذایی ، نوشیدنی و گازهای زیستی یافت. عینک بینایی اپراتورها را قادر می سازد تا فرآیندهای داخل مخازن ، لوله ها ، راکتورها و شناورها را بصری مشاهده کنند.

شیشه مدرن دید صنعتی ، یک دیسک شیشه ای است که بین دو قاب فلزی نگه داشته می شود ، که توسط پیچ و مهره ها بسته می شوند . ما در ایران کوارتز در فروش شیشه سایت گلاس تخصص داریم.

یا دیسک شیشه در حین ساخت با قاب فلزی ذوب می شود. شیشه ای که برای این منظور استفاده می شود یا شیشه آهک سودا یا شیشه بوروسیلیکات است و این فلز که معمولاً نوعی فولاد ضد زنگ است .

برای خواص مقاومت مورد نظر انتخاب می شود. شیشه بوروسیلیکات از نظر مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی و تحمل دما و همچنین شفافیت نسبت به سایر فرمولاسیون ها برتر است. 

عینک بینایی ذوب شده را شیشه پیش تنیده مکانیکی نیز می نامند ، زیرا شیشه با فشرده سازی حلقه فلزی تقویت می شود. گرما به دیسک شیشه ای و حلقه استیل اطراف آن وارد می شود و باعث جوش خوردن مواد می شود.  با سرد شدن فولاد ، منقبض می شود.

شیشه را فشرده می کند و در برابر کشش مقاومت می کند. از آنجا که شیشه به طور معمول تحت تنش می شکند ، بعید است که شیشه پیش ساخته مکانیکی باعث شکستن و به خطر انداختن کارگران شود.

قوی ترین عینک دید به دلیل تفاوت بیشتر در ضریب انبساط ، با شیشه بوروسیلیکات ساخته می شود.

YARWAY COLOR-PORT® WATER LEVEL GAUGES

محفظه رنگی برای معیار سطح آب مخصوص دیگ بخار

سایت گلس

YARWAY GAUGE GLASS ASSEMBLY SET
REPAIR KIT NO: 7000013156

کیت تعمیرات قطعه شماره 924329 امتیاز فشار: 1050 psi برای استفاده با شماره های پورت رنگی 4570 از طریق 4580 و 4585 شیشه ها به طور دقیق قالب و مطابق مشخصات Yarway ساخته می شوند.

مونتاژ شیشه ، میکا و واشر دقیقاً در شیار واشر در بدنه ثبت شده است. در فشار دیگهای بالاتر از 300 psig ، آب با درجه حرارت بالا باعث خوردگی شیشه محافظت نشده می شود. یک ورق نازک از میکا یاقوتی با کیفیت بالا در سطح داخلی هر درگاه ، شیشه گیج را از حمله خورنده بخار ، آب و مواد قلیایی محافظت می کند.

با این حال ، این محافظت دائمی نیست. قرار گرفتن مداوم در معرض دمای بالا ، فشار زیاد آب همچنین باعث خوردگی سپر میکا می شود. میزان بروز این خوردگی به طور قابل توجهی کمتر از شیشه است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی ، هرچه دمای کار بیشتر باشد ، میزان حمله نیز بیشتر خواهد بود.

هشدار: وقتی سفید یا کدر به نظر می رسد بلافاصله آن را تعویض کنید. عدم تعویض به موقع مجموعه شیشه میکا-واشر که سفید یا مات به نظر می رسد می تواند منجر به خرابی فاجعه بار شیشه با تخلیه شدید بخار خطرناک با سرعت بالا شود.

تخلیه بخار با سرعت بالا می تواند منجر به جراحت شخصی شود و ممکن است خسارت مالی وارد شود. یاروی به هر مشتری توصیه می کند یک برنامه نگهداری پیشگیرانه تنظیم کند که مطمئن شود مجموعه شیشه میکا-واشر قبل از انحلال سپر میکا جایگزین شده است. گیج های داخل کار که دارای شیشه ای به نظر می رسد سفید یا مات است. 

 باید بلافاصله جدا شده و مجموعه شیشه میکا-واشر قبل از بازگشت به سرویس تعویض شود.

در صورت بروز هرگونه سوال در مورد شرایط شیشه گیج ، از روشی که در بخش آماده سازی برای شستشو ، سرویس های کمکی یا بازرسی از کتابچه راهنمای نصب ، راه اندازی و نگهداری اندازه های سطح آب درب رنگ استفاده می شود ، باید برای ارزیابی شیشه پورت استفاده شود

محصولات دیگر

QUARTZ Tube

quartz tube every size and thickness

لوله کوارتز

لوله های کوارتز در همه ی ابعاد و ضخامت ها
کلیک کنید

QUARTZ FLASK

made quartz flask in from one opening to several openings

بالن کوارتز

ساخت بالن های کوارتز چند دهانه و تک دهانه با رداژ های با کیفیت
کلیک کنید

QUARTZreactor

quartz reactor made different crust

راکتور کوارتز

ساخت انواع راکتور با جداره های مختلف
کلیک کنید

GASKET MICA GLASS

gasket-mica-glass yarway for steam boiler

گسکت میکا شیشه

ساخت سایت گلس yarway جهت استفاده در دیگ های بخار
کلیک کنید

explosive-proof

made any size explosive -proof lamp

لامپ ضد انفجار

ساخت لامپ های ضد انفجار با استاندارد ex
کلیک کنید

sinter glass quartz

in diffirent mesh and different size

سینتر گلس کوارتز

تولید کننده انواع سینتر گلس در سایز های مختلف
کلیک کنید

ملاقات با ما

برای تشریف فرمایی حضوری لطفا از قبل هماهنگی کنید.

تهران ، شهریار شهرک صنعتی گلگون بلوار اصلی جنوبی

تماس با ما

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

02165250737 09126627029 09124223492

ارتباط با ما

برای فرستادن نقشه ها و یا هرگونه ارسال فاکتور یا توضیحات میتوانید به ادرس زیر ایمیل کنید یا واتس اپ کنید.

© تمامی حقوق  مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی ایران کوارتز میباشد.