شیشه تخت کوارتز

شیشه تخت کوارتز
(quartz sheet)

شیشه تخت کوارتز یا ورق کوارتز مصارف بیشماری در زمینه های علمی پژوهشی و تحقیقاتی دارد .

تخت کوارتز را میتوان برای نمایشگر های کوره های حرارت بالا به عنوان نمایشگر استفاده کرد چون شفاف هستند همانند عینک میتوان استعمال کرد .

صفحات کوارتز که از شیشه کوارتز ساخته شده در زمینه لایه نشانی نیز مورد استفاده میگردد البته در ضخامت های بسیار نازک این ورق ها را میتوان در ابعاد cm20*20 cmدر بازار یافت.

ضخامت صفحات کوارتز از یک میلیمتر شروع میشود و به ضخامت های بالاتر میرسند که با در نظر گرفتن کار مورد استفاده میتوان ضخامت مورد نظر را انتخاب کرد.

برش و گرد کردن شیشه تخت کوارتز

ایران کوارتز میتواند همه ی صفحات کوارتز را به صورت سفارشی برش دهند و همچنین میتواند این ورق ها را به صورت گرد نیز برش دهند. همچنین اگر نیاز به نقشه داشته باشید تیم نقشه کشی ایران کوارتز نقشه مورد نظر را برای شما با برنامه های بروز نقشه کشی رسم میکند و با سیستم های برش انها را برش میدهیم.یکی از کار های مهمی که برای روی شیشه های تخت کوارتز انجام میشود ایجاد سوراخ و حفره برای روی این ورق ها میباشد.

شیشه سایت گلاس
شیشه تخت بروسیلیکات

خرید شیشه تخت کوارتز

  خرید شیشه تخت کوارتز یا صفحه کوارتز  در بازار کار بسیار سختی است چون شناخت کافی نسبت به جنس کوارتز وجود ندارد و همچنین کیفیت های مختلفی برای محصولات کوارتز وجود دارد  ، ما در ایران کوارتز سعی میکنیم تا بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . شما میتوانید برای خرید شیشه تخت کوارتزاطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

© تمامی حقوق  مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه صنعتی ایران کوارتز میباشد.