شیشه تخت کوارتز

شیشه تخت کوارتز
(quartz sheet)

شیشه تخت کوارتز یا تخت کوارتز مصارف بیشماری در زمینه های علمی ،پژوهشی و تحقیقاتی دارد .

تخت کوارتز را میتوان برای نمایشگر های کوره های حرارت بالا به عنوان نمایشگر استفاده کرد چون شفاف هستند همانند عینک میتوان استعمال کرد .

صفحات کوارتز در زمینه لایه نشانی نیز مورد استفاه میگردد البته در ضخامت های بسیار نازک این ورق ها را میتوان در ابعاد cm20*20 cmدر بازار یافت.

ضخامت صفحات کوارتز از یک میلیمتر شروع میشود و به ضخامت های بالاتر میرسند که با در نظر گرفتن کار مورد استفاده میتوان ضخامت مورد نظر را انتخاب کرد.

برش و گرد کردن شیشه تخت کوارتز

ایران کوارتز میتواند همه ی صفحات کوارتز را به صورت سفارشی برش دهند و همچنین میتواند این ورق ها را به صورت گرد نیز برش دهند. همچنین اگر نیاز به نقشه داشته باشید تیم نقشه کشی ایران کوارتز نقشه مورد نظر را برای شما با برنامه های بروز نقشه کشی رسم میکند و با سیستم های برش انها را برش میدهیم.یکی از کار های مهمی که برای روی شیشه های تخت کوارتز انجام میشود ایجاد سوراخ و حفره برای روی این ورق ها میباشد.

شیشه کوارتز
صفحه کوارتز

خرید شیشه تخت کوارتز

  خرید شیشه تخت کوارتز یا صفحه کوارتز  در بازار کار بسیار سختی است چون شناخت کافی نسبت به جنس کوارتز وجود ندارد و همچنین کیفیت های مختلفی برای محصولات کوارتز وجود دارد  ، ما در ایران کوارتز سعی میکنیم تا بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . شما میتوانید برای خرید شیشه تخت کوارتزاطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ملاقات با ما

برای تشریف فرمایی حضوری لطفا از قبل هماهنگی کنید.

تهران ، شهریار شهرک صنعتی گلگون بلوار اصلی جنوبی

تماس با ما

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

02165250737 09124223492 09126627029

ارتباط با ما

برای فرستادن نقشه ها و یا هرگونه ارسال فاکتور یا توضیحات میتوانید به ادرس زیر ایمیل کنید یا واتس اپ کنید.